Mikołajkowy start

gru 5, 2021 | Co robimy

Dzień 6 grudnia jest wyjątkowym dniem w roku. To czas pełen miłości, ciepła, beztroski i radości. Rodzinne chwile, upominki, drobne gesty. Przedsmak tego, co czeka nas za kilka chwil w dzień Bożego Narodzenia.

Uznaliśmy, że to odpowiedni moment by podzielić się z Wami radosną nowiną o otwarciu Fundacji Maluszek-Okruszek, ale także by pokazać jak ciepłe potrafią być ludzkie serca. Dzięki wsparciu takich osób jak Elżbieta Ceklarz, Beata Jaeszke, Marcin Łazarski, Patrycja Półtoranos, Joanna Trun, Piotr Borowiec, Natalia Dopkoska, Piotr Sz. Mańczak oraz firm Błękitna Chatka, Mikrofonika, P.P.U. Zieleń w Gdańsku, Progres udało nam się pokazać rodziców, maluszki, ich potrzeby oraz kierunek, jaki obraliśmy w Fundacji. Wszystkie działania, które do tej pory wydarzyły się pozwalają nam wierzyć, że RAZEM możemy zdziałać wiele. Pragniemy, aby takie chwile mogły być wyjątkowe zarówno dla maluszków, jak i rodziców, by panował w ich sercach spokój, ciepło i miłość.

Niech te pierwsze rezultaty połączonych sił będą zapowiedzią wielkich rzeczy, których wspólnymi siłami będziemy mogli dokonać.

Spot

Galeria

Kategorie

Aktualności