O nas

Kilka słów o Fundacji

Widząc codzienne zmagania rodziców i ogromną siłę walki Okruszków, postanowiliśmy powołać do życia Fundację Maluszek-Okruszek. Jej celem jest wspieranie rodziców w ich niełatwej drodze pełnej emocji, przeszkód i wątpliwości. Wspólnie pragniemy zapewnić możliwie najlepsze wsparcie dziecku oraz rodzicowi – zgubionemu, ale pełnemu nadziei na lepsze jutro.

Nadający rytm

Darczyńcy

Sprawcy zamieszania

Aleksandra Podsiadły

Założycielka i Wiceprezes Fundacji

Prywatnie mama Hani oraz przyjaciółka mamy wcześniaka. Wolne chwile spędza na rodzinnych podróżach.
Zawodowo neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, terapeuta karmienia oraz terapeuta integracji sensorycznej. Na co dzień wspiera rodziców i ich maluszki  w pokonywaniu między innymi trudności w karmieniu oraz rozwoju mowy i komunikacji. Pod jej pieczą znajdują się pacjenci w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej Dla Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego w Tczewie oraz na oddziale neonatologii i intensywnej terapii noworodka w Gdańskim szpitalu.
Jako właściciel Centrum Neurologopedycznego werboSENS przeznacza na cele Fundacji bezpłatne godziny diagnostyczne oraz terapeutyczne dla Maluszków-Okruszków.

Adrian Podsiadły

Prezes Fundacji

W życiu prywatnym szczęśliwy tata i mąż. Podróżuje całą rodziną jak tylko ma na to czas.
Zawodowo inżynier środowiska, specjalista Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, inspektor przeciwpożarowy. Pracuje jako audytor systemów w firmach o różnych branżach. Zajmuje się organizacją pracy w Centrum NEUROlogopedycznym werboSENS. Założyciel platformy #zaszkoleni oraz Zagrajz#zaszkoleni, współzałożyciel platformy #zaklamerkowani.
Interesuje się usprawnianiem pracy o rozwiązania informatyczne, które realizuje w strukturach dokumentacyjnych Fundacji.

Anna Podziewska

Członek Zarządu

Prywatnie mama przedwcześnie urodzonego Aleksandra, który jest jej życiową motywacją. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę niezbędną do sprawowania świadomego rodzicielstwa.
Jej doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w administracji publicznej oraz obsługę prawną osób fizycznych, w tym także obsługę beneficjentów projektów finansowanych z funduszy unijnych i krajowych.
W Fundacji zajmuje się kwestiami administracyjno-prawnymi.